ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Rádi chodíte doma naboso? Vyberte si příjemnou a pohodlnou podlahu

Rádi chodíte doma naboso? Vyberte si příjemnou a pohodlnou podlahu

Rádi chodíte doma naboso? Vyberte si příjemnou a pohodlnou podlahu
27. 11. 2020 / Autor: redakce, foto: Quick-Step

Doma teď trávíme více času než kdy dříve. Patříte do kategorie těch, co nosí doma bačkory nebo raději chodíte naboso? V tomto případě je výběr té pravé podlahy naprosto zásadní. Díky novým technologiím si můžete vybrat z široké škály variant a s rozhodnutím vám může pomoci i aplikace, díky které můžete v mžiku vidět, jak bude vámi vybraná podlaha v interiéru vypadat.

Může příjemný a hřejivý pocit zastat i jiný materiál než skutečné dřevo?  Pravda je taková, že pokud se doma chceme procházet po podlaze tak, aby nám to bylo co nejpříjemnější, dnešní doba a technologie nabízejí dokonce několik možností.

Když se elegance snoubí s praktičností

Belgický výrobce Quick-Step letos přišel s novou kolekcí laminátových podlah, kterou nazval Signature. Ta je oblíbená jak pro své praktické vlastnosti – tyto podlahy jsou příjemné na dotek a vynikají svou odolností proti poškrábání, skvrnám, a dokonce i vlhkosti na povrchu; tak pro ty estetické – jejich vzhled je téměř k nerozeznání od skutečného dřeva. Díky zaklikávacímu systému Uniclic je tato kolekce velmi jednoduchá na instalaci.

Přirozená krása

Pokud vyloženě toužíte po materiálu přírodním, znamená to sice o něco větší investici, ale na druhou stranu zase dlouhodobou. U dřevěných podlah se navíc stejně jako u archívních vín říká, že nestárnou, ale zrajou. Quick-Step současně přišel s unikátní ochranou povrchu, takže se nemusíte bát, že se podlaha brzy zničí.

„Díky povrchové technologii Wood for life jsou naše dřevěné podlahy daleko odolnější, než tomu bylo dříve, a také se snáze čistí. Vydrží nám déle krásné a ani se tolik nenadřeme,” uvedla Joyce Van Waeleghem, šéfdesignérka společnosti Quick-Step.

Podhlay do koupelen jsou opatřeny voděodpudivou ochrannou technologiíHydroSeal

Příjemná na došlap

Kdo by nemiloval vyhřátou podlahu. S podlahovým vytápěním si tento zážitek můžete dopřát každý den. Je to ekonomické, ekologické, a můžete jej nainstalovat pod laminátové, vinylové, a dokonce i dřevěné podlahy. Nejlépe vedou teplo vinylové podlahy, ale i krytiny z laminátu a dřeva nabízejí hospodárná řešení.

Po takové podlaze se nemusí bát chodit naboso

Nevíte si rady s výběrem? Zkuste online aplikaci

Teď už jen, jaký dekor vybrat? Z pohodlí svého domova můžete vyzkoušet například aplikaci RoomViewer, do které jednoduše nahrajete fotografie svého interiéru, a hned vidíte, jak by ten který dekor vypadal u vás doma.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu