ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Rady a tipy: Na co si dát pozor při výběru obkladů a dlažeb.

Rady a tipy: Na co si dát pozor při výběru obkladů a dlažeb.

Rady a tipy: Na co si dát pozor při výběru obkladů a dlažeb.
7. 2. 2019

Víte, na co se zaměřit při vybírání obkladů a dlažby, abyste vybrali správně a nemuseli je už nikdy nebo minimálně měnit? Nejzásadnější je výběr prostoru. Musíte se zaměřit, kde vlastně dlažba nebo obklad bude.

Venkovní dlažba je vystavena vlivům počasí, proto vybírejte nenasákavé a mrazuvzdorné dlažby. V chodbách a předsíních je dlažba nejvíce zatěžovaná. Zde vcházíte v botách z exteriéru, proto musíte vybírat dlažby s vyšší otěruvzdorností. Do koupelny se nedoporučuje na podlahu dávat lesklou dlažbu z důvodu snadného uklouznutí a následného zranění. Lepší je tedy matná dlažba nebo částečně protiskluzná.

Pokud si nejste stále jisti, jak má dlažba nebo obklad vypadat a jaké má mít vlastnosti, nelamte si s tím hlavu. Stále jsou zde odborníci, kteří s vámi vše zkonzultují, poradí vám a společně vyberete tu nejlepší možnou variantu. :)

Mnoho inspirací naleznete například na showroomu v ProCeramu, kde si můžete dlažby nebo obklady "osahat". Jen tak získáte reálnou představu o barevnosti, povrchu a celkovém vzhledu. V ideálním případě si vzorek obkladu/dlažby můžete odnést domů a prohlédnout si jí přímo na konkrétním místě.

Zdroj: TVbydlení.cz, ProCeram

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu