ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality ROUND HILL CAPITAL vlastní a spravuje více než 100 000 bytů

ROUND HILL CAPITAL vlastní a spravuje více než 100 000 bytů

ROUND HILL CAPITAL vlastní a spravuje více než 100 000 bytů
9. 4. 2018

Round Hill Capital je globální realitní společnost působící v oblasti investic, developmentu a asset mangementu. Byla založena v roce 2002 a nyní působí v Evropě, Severní Americe (New York, Boston) a Asii (Singapúr). V Evropě se úspěšně etablovala ve Velké Británii, Nizozemí, Německu, Španělsku, Švédsku a České republice. Zaměřuje se především na investice do nejrůznějších typů nájemního a studentského bydlení. V Evropě historicky spravuje cca 100 000 bytových jednotek, díky čemuž patří k nejvýznamnějším privátním poskytovatelům komerčního rezidenčního bydlení na evropském kontinentu.

Round Hill Capital působí od roku 2015 v České republice a díky dceřiné společnosti RESIDOMO je největším soukromým poskytovatelem nájemního bydlení v České republice. Vlastní a spravuje portfolio 43 000 nájemních bytů v Moravskoslezském kraji. Firma zavedla řadu inovací, jejichž cílem bylo zrychlit a zefektivnit správu pronajímaných nemovitostí a zlepšit služby nájemníkům, jako je například Senior asistent. Založila také Nadační fond RESIDOMO, ze kterého podporuje život místních komunit, ochranu beskydské přírody a rozvoj drobného podnikání. RESIDOMO sponzoruje řadu špičkových sportovních a kulturních akcí, které se na Ostravsku konají (např. festival Colours of Ostrava), dva hokejové kluby HC RESIDOMO Havířov a HC Vítkovice Ridera a mnohé jiné aktivity.

Zdroj: Round Hill Capital

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu