ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Společnost Zehnder představí na veletrhu FOR ARCH revoluční typ topného modulu

Společnost Zehnder představí na veletrhu FOR ARCH revoluční typ topného modulu

Společnost Zehnder představí na veletrhu FOR ARCH revoluční typ topného modulu
7. 9. 2018

Společnost Zehnder představí na veletrhu FOR ARCH v Praze Letňanech ve dnech 18. - 22.9. 2018 poprvé v ČR revoluční typ topného modulu Zehnder Zenia.

Zehnder Zenia představuje topné těleso, jehož minimalistický design se jednoduše integruje do moderní koupelnové architektury. Modul Zehnder Zenia příjemně a antibakteriálně usuší ručníky, ale také vyhřeje koupelnu. Ručníky i velké osušky mohou být nenápadně skryty za dvířky, kde je lze nahřát nebo vysušit. V případě potřeby funkce Boost s integrovaným topným ventilátorem umožní vytopení koupelny během několika minut. 

Topný modul Zehnder Zenia lze také individuálně nastavit a dálkově ovládat smartphonem nebo tabletem přes Bluetooth v aplikaci pro iOS a Android. Takto lze nastavit denní či týdenní program vytápění a intervaly nahřívání a sušení ručníků.

Inovativní design a technologie modulu Zehnder Zenia byly oceněny cenou "Design Plus" a „Reddot award 2018 winner“.

Zdroj: Zehnder

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu