ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Téma Tip: Dostupné bydlení v lázeňském městě Mariánské Lázně

Tip: Dostupné bydlení v lázeňském městě Mariánské Lázně

Tip: Dostupné bydlení v lázeňském městě Mariánské Lázně
14. 7. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová, Vizualizace projektu: Bytový dům Tepelská

Na okraji lázeňského města Mariánské Lázně vzniká nový developerský projekt „Bytový dům Tepelská“. Projekt je umístěn v klidné čtvrti, kde stavitelé kladou důraz především na praktičnost, čemuž odpovídá i dispoziční kvalita bytů.

Bytový dům Tepelská je situován na rohu ulic Tepelská a Plzeňská, v jižní části Mariánských Lázní. Svými vlastnostmi odpovídá požadavkům náročnějších klientů a také rodinám s dětmi. Objekt je oplocený, přístupný vjezdovou bránou a dvěma samostatnými brankami pouze majitelům bytových jednotek. Ulice Tepelská bude také oddělena protihlukovým valem, což zajišťuje majitelům bytů soukromí a klid.

Budova má pět nadzemních podlaží a je rozdělena do 3 sekcí, přičemž první i druhá sekce je vyprodaná. Ve třetí budově je k dispozici celkem 18 bytových jednotek. K bytům také patří terasa nebo balkon, sklep a parkovací stání před domem. Na pozemku projektu bude vysázena okrasná zeleň a pro děti bude vystavěno nové dětské hřiště. Lokalita disponuje výbornou občanskou vybaveností. Dosah MHD zajišťuje bezproblémovou dostupnost centra města, škol, obchodů, zdravotnických zařízení, úřadů, apod.

Mariánské Lázně jsou oblíbené nejen pro špičkovou lázeňskou péči, ale i pro možnosti sportovních aktivit. Okolí je skvělé pro pěší túry, cyklistiku nebo pro milovníky golfu. Golf Club Mariánské Lázně je totiž vzdálený 15 minut autem.  I příznivci zimních sportů si přijdou na své, a to na zimním stadionu HC Mariánské Lázně, kde je veřejnosti přístupná ledová plocha, nebo ve Ski Area Mariánské Lázně, kde je k dispozici 1600 m sjezdovek.

Hledáte nové bydlení? Podívejte se na aktuální přehled developerských projektů ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu