ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Exteriér Tip: lícové cihly a obkladové pásky v sobě spojují design, kvalitu a tradiční materiál

Tip: lícové cihly a obkladové pásky v sobě spojují design, kvalitu a tradiční materiál

Tip: lícové cihly a obkladové pásky v sobě spojují design, kvalitu a tradiční materiál
11. 2. 2020 / Autor: Foto: WEST BRICK

Stavíte dům či rekonstruujete vaše bydlení? Nebo chcete prostě jen zmodernizovat a zútulnit váš interiér? Pokud hledáte designový materiál, který je tradiční a zároveň moderní, není náročný na údržbu a dlouho vydrží, lícové cihly či obkladové pásky od společnosti WEST BRICK – lícové zdivo s.r.o. jsou skvělou volbou.

Firma WEST BRICK dodává lícové cihly, obkladové pásky a cihlovou dlažbu po celé České republice. Jejich moderní showroom můžete navštívit v Plzni, kde je výběr z více než stovky vystavených vzorků v široké škále barev, několika typů povrchů a různých rozměrů. Vyberou si zde zajisté i ti nejnáročnější zákazníci. Využít můžete také možnost odborné konzultace, technického poradenství či profesionální montáže.

Lícové cihly a obkladové pásky jsou velmi kvalitním materiálem, který má všestranné použití. Můžete z nich vyzdít např. plot, krb či obložit celou fasádu nebo zeď v interiéru a dát tak vašemu bydlení šarm a originalitu. Lícové cihly a obkladové pásky vynikají také vlastnostmi jako je např. vysoká odolnost, stálobarevnost, bezúdržbovost a mrazuvzdornost. Proto se nemusíte bát využít tento materiál ani v exteriéru. 

Doporučujeme také:

Inspirujte se v centru pro lícové cihly a obkladové pásky

Nemáte rádi klasické betonové dlažby? Variantou je dlažba cihlová!

Designová a bezúdržbová fasáda z cihel

Prémiový obklad vašeho domu a interiérů - lícové cihly a obkladové pásky

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu