ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Tip: Prodlužte si léto na své zahradě!

Tip: Prodlužte si léto na své zahradě!

Tip: Prodlužte si léto na své zahradě!
10. 10. 2019 / Autor: Lucie Volfová

Prázdniny skončily a počasí nám nyní připomíná, že je tu podzim. Vy si ale můžete léto prodloužit a užít si ještě teplé a pohodové dny. A víte jak? My vám poradíme! :)

Elementifire je firma, která se zaměřuje na stoly a samostatné krby s integrovaným plynovým krbem. Krby jsou poháněné běžnou propan-butanovou, nebo propanovou lahví, případně i přímo rozvodem zemního plynu. 

I já jsem krbům natolik propadla, že dělá ozdobu na mé zahradě. Miluji léto a hledala jsem, jak bych si mohla prodloužit sezónu na terase nebo zahradě či balkónu. A právě krb je ideální způsob, jak si udělat z jarního nebo podzimního večera letní. Nejen že vám udělá na zahradě velkou parádu, ale takové romantické večery při pohledu do ohně nejsou vůbec k zahození. 

Krby jsou určené na celoroční umístění v exteriéru. Jsou odolné povětrnostním podmínkám a pro případ znečištění mají i odolný obal na ochranu proti nečistotám. Krby jsou vyrobené z odolné směsi betonu a skleněného vlákna, takže jsou velmi pevné, ale zároveň váží do 70 kg, a tak se dají přenést kamkoliv jen budete chtít. 

Součástí krbu je výplň - lávový kámen, který se neznehodnocuje v ohni. Je to stálý a ohniodolný materiál, který se dá nahradit sklem Fireglass, které se dá ještě více přizpůsobit designovým představám majitele.

Krb můžete doladit například ocelovým krytem. Jedná se o elegantní překrytí krbu v čase, kdy se nepoužívá, a tak se dá využít celá plocha stolu. Pokud vám na terase fouká stejně jako mně, oheň zachrání skleněný větrný štít, který je i designovým doplňkem.

Z praktického hlediska nejsou krby určené k přípravě jídla, protože následné okapání omastku by způsobilo zápach a znečištění lávového kamene. 

Zaujal vás tento krb? Pokud byste ho rádi viděli, podívejte se na díl Jak bydlí designéři, kde jsem vám krb také ukázala. :)

Lucie Volfová, designérka

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu