ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Tip: Provoňte si domov novou jarní kolekcí interiérových parfémů

Tip: Provoňte si domov novou jarní kolekcí interiérových parfémů

Tip: Provoňte si domov novou jarní kolekcí interiérových parfémů
21. 4. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová, Nová jarní kolekce interiérových parfémů Ashleigh Burwood London

Je příjemné překročit po náročném dni práh bytu a ucítit vůni domova, která vás okamžitě přivítá mezi dveřmi. Příjemná vůně vám navíc dopomůže k vytvoření příjemné domácí atmosféry.

Společnost À la Maison nabízí dlouhé roky katalytické lampy, které byly patentovány již v 19. století ve Francii. Proces katalytického čištění likviduje až 95% bakterií a plísní z našeho ovzduší, což je v této době rozhodně přínosné.

Vyčistěte si tedy vzduch, který dýcháte letošní jarní kolekcí. Ta se skládá ze svěžích vůní jako jsou například YOSHINO WATER (svěží vůně termální vody a grapefruitu doplněná o hřejivé akcenty ambry), MATCHA GREEN TEA (vůně japonského zeleného čaje, doplněná o květinově pudrové akcenty lilie a pižma) nebo ARASHIYAMA (esence inspirovaná jedním z nejfotografovanějších míst v Kjótu, bambusovým hájem v Arashiyamě. Svěží nóty citrusů v kombinaci s broskví a kaštanem.)

Kromě katalytických lamp můžete také vybírat z aroma difuzérů, bytových sprejů nebo vonných sáčků do šatníků. Přijďte si přivonět k nové jarní kolekci přímo na showoom À la Maison v New Living Center.

Hledáte víc INSPIRACE? Podívejte se ZDE. 

Přečtěte si také:

Inspirace: nová kolekce stylových tapet, které změní celý interiér

Inspirace: tapety Coca-Cola, které obohatí váš interiér

Fotogalerie: novinka mezi látkami a tapetami

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu