ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality V pořadu Bydlení handicapovaných Michal Jančařík ukáže, jaké starosti člověk řeší, když skončí na vozíku!

V pořadu Bydlení handicapovaných Michal Jančařík ukáže, jaké starosti člověk řeší, když skončí na vozíku!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Společně s Lucií Bílou jsme darovali invalidní vozíky potřebným

zrušit

18. 10. 2019 / Autor: Lucie Kratochvílová, Foto: Lucie Kratochvílová

V osmidílném pořadu Bydlení handicapovaných, kterým vás provedou moderátoři Michal Jančařík a Míra Hejda, vám ukážeme, jaké obrovské starosti souvisí s tím, když kdokoliv skončí na invalidním vozíku. Jaké jsou nutné zásahy do bydlení, jaké dotace lze čerpat, jaké možnosti dnes handicapovaní mají a jak postupovat.

Celý pořad je postaven na reálném příběhu moderátora Michala Jančaříka, který v roce 2017 podstoupil kvůli vážné nemoci transplataci ledvin a následkem pooperačních komplikací částečně ochrnul. Jeho nemoc ho odkázala na invalidní vozík a Michal byl tak nucen řešit změny svého bydlení.

„Když se vám stane tenhle malér, jako se stal mně, tak to poslední, co se vám chce řešit, je úprava vašeho bydlení. Ovšem říct si „Budeme čekat a prostě uvidíme“ je to nejhorší, co můžete udělat.“ říká Michal Jančařík v novém pořadu Bydlení handicapovaných.

,,Nechceme vám ukázat smutný příběh jednoho vozíčkáře, ale to, že i přes nepřízeň osudu je důležité se v životě nevzdat! Protože tehdy poznáte sílu osobnosti! Přes veškeré překážky, které jim život dává do cesty, jsou tito bojovníci stále pozitivní a předávají své zkušenosti dál“ dodává Míra Hejda, režisér a moderátor pořadu.

Spolu s pořadem Bydlení handicapovaných na TVbydleni.cz předá zpěvačka Lucie Bílá již dvacátý invalidní vozík na svém Vánočním koncertě v O2 Aréně. Po boku Michala Jančaříka se také objeví významní čeští paralympionici Jiří Ježek, David Drahonínský nebo Heřman Volf, který stojí za projektem Cesta za snem.

Poděkování za podporu pořadu patří společnostem Natland Real Estate, Altech, Laufen a ProCeram.

Startujeme už ve středu 23.10. na TVbydleni.cz

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu