ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy SAPELI

Profil: SAPELI

Společnost SAPELI je jednička na trhu interiérových dveří v ČR. Od samého začátku jde o ryze českou rodinnou firmu, která sází na kvalitu českých výrobků. Pro výrobu dveří vybírá materiály a komponenty hlavně od českých výrobců. Podrobují je náročnému testování, aby vás jejich dveře mohly provázet po celé generace.

 

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: Sapeli

    Pořad: Zprávy a aktuality

  2. Společnost SAPELI je jednička na trhu interiérových dveří v ČR. Od samého začátku jde o ryze českou rodinnou firmu, která sází na kvalitu českých výrobků. Pro výrobu dveří vybírá materiály a komponenty hlavně od českých výrobců. Podrobují je náročnému testování, aby vás jejich dveře mohly provázet po celé generace.

    Nevyrábí žádné dveře na sklad. Každé dveře jsou originálně sestaveny dle přání a potřeb zákazníků a to včetně atypických zakázek. Součástí výroby je vlastní vývoj a testování. Architektura a design jim rovněž nejsou cizí, věnují pozornost světovým trendům v interiérovém designu dveří a jejich nabídku stále aktualizují. Mimo jiné byli spoluzakladateli soutěže pro mladé architekty INSPIRELI Awards a hlavním partnerem soutěže Rekonstrukce roku.


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl