ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Den se Sapeli: Vybíráme dveře - design, způsoby otevírání i technologie

Den se Sapeli: Vybíráme dveře - design, způsoby otevírání i technologie

Den se Sapeli: Vybíráme dveře - design, způsoby otevírání i technologie
9. 5. 2020

Společnost SAPELI je největším a nejstarším výrobcem dveří a zárubní v České republice. Od samého začátku jde o ryze českou rodinnou firmu, která vsází na kvalitu českých výrobků. Pro výrobu dveří vybírá materiály a komponenty hlavně od českých výrobců. Podrobují je náročnému testování, aby vás jejich dveře mohly provázet po celé generace. Díky špičkovému designu, který odpovídá světovým trendům, preciznímu zpracování, široké nabídce, kvalitě a spolehlivosti výrobků, je SAPELI již mnoho let leaderem na trhu ve výrobě dveří. 

Design dveří - inspirujte se!

Jaké jsou trendy v designu dveří a kolik máte možností? Je jich opravdu hodně a našli jsme pro vás i několik netradičních!

Netradiční způsoby otevírání dveří a vliv na prostor v interiéru

Klasické dveře známe každý, občas se v interiérech objevují i „šoupačky“. Způsobů otevírání dveří je ale přitom mnohem více a rozhodně mají co nabídnout jak designově, tak svým vlivem na prostor!

Vstupní bezpečnostní dveře a jejich funkce

Před čím vším nás mohou moderní bezpečnostní dveře ochránit a jaké další funkce mohou nabídnout? Na klíče nebo klasická kukátka rovnou zapomeňte!

Jsou celoskleněné stěny a dveře tou správnou volbou?

Celoskleněné stěny a dveře designově váš interiér určitě pozvednou. Každopádně to ale není jejich jediná přednost! Co všechno sklo umí, jak je to s jeho údržbou, bezpečností a jak si vede cenově v porovnání s dveřmi dřevěnými?

Jaké jsou trendy ve dveřích?

Materiál, výška, zárubně, způsob otevírání, klika a kování, kombinace barev, dekory, technické vychytávky. Každý z těchto faktorů má své trendy. Jaké jsou ty současné a co nás možná čeká?

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl