ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Soutěž Panochovi vyhrávají matraci Magnistretch od společnosti Magniflex v hodnotě 60.000 Kč!

Panochovi vyhrávají matraci Magnistretch od společnosti Magniflex v hodnotě 60.000 Kč!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Vážení přátelé a drazí soutěžící,

soutěž o zdravotní a celosvětově patentovanou matraci Magnistretch od Magniflex v hodnotě 60 000 Kč je u svého konce! Po necelém měsíci soutěžení a po velkém boji při hlasování v jednotlivých kolech se vítězem stává Aleš Panocha! Gratulujeme!

Uznání patří ale všem soutěžícím za jejich tipy na zdravý spánek i za bojovnost při hlasování!
Již brzy se můžete těšit na další soutěže, o kterých se dozvíte na www.TVbydleni.cz/souteze, nebo na našem Facebooku a Instagramu TVbydleni.cz.

O výherní matraci Magnistretch:

Matrace z kolekce Magnistretch využívají tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem. Tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. Spánek na této matraci má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku. Více ve videu ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu