ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Soutěž Hartovi vyhrávají kuchyň za 100.021 Kč vč.DPH od TVbydleni.cz a společnosti ProCeram!

Hartovi vyhrávají kuchyň za 100.021 Kč vč.DPH od TVbydleni.cz a společnosti ProCeram!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Soutěž o kuchyň za 100.021 Kč vč.DPH od společnosti ProCeram je u svého konce! 7 týdnů mohli soutěžící přihlašovat svá soutěžní videa a vy jste celých 7 týdnů vybírali, kdo si podle vás zaslouží postoupit do finále. Vybrali jste celkem 21 finalistů a ti tento týden bojovali o vaše hlasy a jistě si mnozí sáhli až na úplné dno. Bojovnost, emoce, dokonce odstoupení některých soutěžících, ale i urputné hlasování až do poslední vteřiny. To bylo finále souboje o novou kuchyň. Nyní je hlasování ukončeno a my po dvou měsících můžeme k výhře pogratulovat celkovému vítězi - rodině Hartových! Moc gratulujeme a těšíme se na osobní setkání s celou rodinou při předání výhry!

Všem finalistům moc děkujeme za obrovskou snahu i za pozitivní reakce, že vás soutěž baví, ať dopadne jakkoliv. Za to vám můžeme slíbit, že i nadále budeme přinášet soutěže o takto hodnotné ceny i o menší radosti do vaší domácnosti. Vše se vždy dozvíte na www.TVbydleni.cz/souteze, nebo na našem Facebooku a Instagramu TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu