ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady INTERIORS manufacture & design Jak vypadá výroba českého designového nábytku pro každého?

Jak vypadá výroba českého designového nábytku pro každého?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Židle, které miluje celé Německo

zrušit

Společnost INTERIORS MANUFACTURE & DESIGN se zabývá výrobou a realizací interiérů již více než 20 let. Aktuálně dodává interiéry především do západní Evropy. Jejich nábytek ale jistě zaujme i české odběratele. Navíc je zcela recyklovatelný.

„Posledních deset let se pohybujeme na německém trhu. Cílovou skupinou klientů jsou spíše velcí hráči jako developeři, investoři, architekti a designéři. Mezi nimi jsme si v zahraničí vybudovali dobré jméno a pozici. Rádi bychom se teď ale vrátili k nám do České republiky a zkušenosti ze zahraničí uplatnili i u nás. Chceme představit nové možnosti v rámci systémového nábytku,“ říká Nikola Fiala, jednatel firmy INTERIORS MANUFACTURE & DESIGN.

V sortimentu společnosti INTERIORS MANUFACTURE & DESIGN najdeme komplexní zařízení jakéhokoliv interiéru. Ať už malého bytu nebo velkého domu. Je to nábytek, který slouží už po generace. Čeští zákazníci ho najdou nejsnáze na e-shopu.

Výrobní proces nábytku je konzultován nejen s designéry, ale i konstruktéry a dohlíží se i na samotný výrobní proces. Nábytek si můžete koupit jak rozložený a doma si ho sami postavit, tak se službou montáže. Není ale problém nechat si nábytek navrhnout přímo na míru. Novinkou společnosti jsou sety nábytku, které se dají sehnat na e-shopu. Jedná se o kvalitní prvky, které jsou variabilní, mají velkou životnost, a hlavně jsou nadčasové.

Nábytek je specifický základními přírodními barvami. V budoucnu se pak firma chce soustředit hlavně na nové možnosti moderního kování, jako je například push to open.

Firma INTERIORS MANUFACTURE & DESIGN se do projektů zapojuje již v počátcích plánování staveb. Přispívá svými znalostmi při výběru materiálů, svým pohledem na design a také především konstrukčním řešením k dosažení cílové nízké ceny za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

„Pokud nám investor nebo architekt pošle svůj projekt, my se s ním detailně seznámíme a vypracujeme pro něj dokumentaci, která bude obsahovat veškeré výrobní výkresy se specifikací veškerých materiálů, nabídneme naše portfolio a zajistíme realizaci,“ uvádí Ing. arch. Zuzana Zápotocká z firmy INTERIORS MANUFACTURE & DESIGN.

Značka INTERIORS MANUFACTURE & DESIGN prošla extrémním vývojem a splňuje všechny nařízení Evropské unie, co se týká recyklace. Výrobky jsou tedy plně recyklovatelné.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu