ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Nejzajímavější hotely Nejzajímavější hotely - 2.díl - Angusfarm

Nejzajímavější hotely - 2.díl - Angusfarm

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Další video

Navštivte s námi Nejzajímavější hotely v novém pořadu

zrušit

V pořadu Nejzajímavější hotely máte možnost vidět ty nejluxusnější hotely, zároveň se ale podíváme i do vyhlášených penzionů, které také nabízejí vysoce kvalitní služby a mají své genius loci. Navštívíme místa s atmosférou a nádechem, která ve vás zanechají nezapomenutelný zážitek.

Druhý díl pořadu Nejzajímavější hotely je o restauraci a pensionu, který leží na jižním Plzeňsku u Nepomuka v Soběsukách a jmenuje se Angusfarm. Majiteli jsou manželé Lenka a Marcel Klausovi. Pokud hledáte místo, kde můžete ochutnat dokonalý steak a zároveň si užít romantický večer či noc v pensionu, tak jste narazili na to pravé. Právě zde, v restauraci Angusfarm v Soběsukách, jsou připraveni na ty nejnáročnější klienty. Celá restaurace společně s pensionem navíc prošla v lednu kompletní rekonstrukcí interiéru. 

Diskuze

Doporučené pořady

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl