ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Nejzajímavější hotely Nejzajímavější hotely - 2.díl - Angusfarm

Nejzajímavější hotely - 2.díl - Angusfarm

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Nejzajímavější hotely - 3. díl - Statek Český Dvůr

zrušit

V pořadu Nejzajímavější hotely máte možnost vidět ty nejluxusnější hotely, zároveň se ale podíváme i do vyhlášených penzionů, které také nabízejí vysoce kvalitní služby a mají své genius loci. Navštívíme místa s atmosférou a nádechem, která ve vás zanechají nezapomenutelný zážitek.

Druhý díl pořadu Nejzajímavější hotely je o restauraci a pensionu, který leží na jižním Plzeňsku u Nepomuka v Soběsukách a jmenuje se Angusfarm. Majiteli jsou manželé Lenka a Marcel Klausovi. Pokud hledáte místo, kde můžete ochutnat dokonalý steak a zároveň si užít romantický večer či noc v pensionu, tak jste narazili na to pravé. Právě zde, v restauraci Angusfarm v Soběsukách, jsou připraveni na ty nejnáročnější klienty. Celá restaurace společně s pensionem navíc prošla v lednu kompletní rekonstrukcí interiéru. 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu