ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Nejzajímavější hotely Nejzajímavější hotely - 3. díl - Statek Český Dvůr

Nejzajímavější hotely - 3. díl - Statek Český Dvůr

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Nejzajímavější hotely - 4. díl - Hotel Schwaiger

zrušit

V pořadu Nejzajímavější hotely máte možnost vidět ty nejluxusnější hotely, zároveň se ale podíváme i do vyhlášených penzionů, které také nabízejí vysoce kvalitní služby a mají své genius loci. Navštívíme místa s atmosférou a nádechem, která ve vás zanechají nezapomenutelný zážitek.

V dalším dílu pořadu Nejzajímavější hotely jsme se jeli podívat na Statek Český Dvůr, který se nachází v Nové Vsi v okrese Benešov u Prahy. Určený je pro rodiny s dětmi, milovníky koní i cyklisty, pořádají se zde akce a svatby. Typicky české stavení, které prošlo rekonstrukcí v devadesátých letech, se přestavělo na penzion, restauraci a jezdecké centrum. Nový majitel koupil statek v roce 2018 a pokračoval velmi citlivou rekonstrukcí. Pokud se rozhodnete na statku ubytovat, máte na výběr z osmi pokojů, dvou apartmánů nebo šesti bungalovů.

Součástí areálu jsou stáje a jízdárna. Statek disponuje sedmnácti boxovými místy, venkovními boxy a poskytuje i takzvané aktivní ustájení – to je určeno pro majitele koní, kteří preferují, aby se jejich koně co nejvíce cítili jako ve volné přírodě. K pozemku patří i rozlehlé louky, na kterých se koně pasou po celý rok. Statek se jako jeden z mála v České republice aktivně podílí na pořádání seminářů z oblasti jezdectví a chovu koní. Veškerý komfort, který statek nabízí, je od Prahy vzdálen pouze půl hodiny.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl