ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod RESTART Michaely Jonášové RESTART Michaely Jonášové - 4. díl - Výběr koupelny

RESTART Michaely Jonášové - 4. díl - Výběr koupelny

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

RESTART Michaely Jonášové - 3. díl - Obývací pokoj, okna a dveře

zrušit

Blogerka a hvězda Instagramu Michaela Jonášová se rozvádí s manželem a rozhodla se přestěhovat z luxusní vily do nového vlastního domu. Zařízení nového bydlení pro sebe a svého syna Maxima se tedy stalo prioritou pro nový začátek. A tak vznikl projekt RESTART - seriál o tom, jak si Michaela staví svůj malý sen. Jedná se o pořad, který odráží Míši současnou životní situaci, ale nabídne také zajímavou inspiraci pro stavbu, interiér i design. Celým seriálem vás provede také Kateřina Šindelářová ze společnosti Absolut Design, která vnese do domu část sebe a svého citu v rámci designu.

V tomto díle pořadu Restart se pustíme do výběru koupelny. Jaký obklad designérka Kateřina Šindelářová pro Míšu vybrala? Na co je důležité myslet při výběru umyvadlové baterie? A jaké jsou výhody litého akrylátu?

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu