ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Veletrhy Zásady dokonalého spánku i novinky v luxusních postelích na veletrhu For Interior

Zásady dokonalého spánku i novinky v luxusních postelích na veletrhu For Interior

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Vinotéka i obklad na stěnu ze dřeva

zrušit

Postele Hästens a Dreambeds by Vágner jsou stálicí na českém trhu, ale i na veletrhu For Interior. Co letos na veletrh přivezli a jakou novinku zde představují se podívejte ve videu přímo z letošní veletržní expozice.

Podíváme se na vyhlášené švédské postele Hästens, britské značky Vispring, Somnus i Aston. Právě postele Aston jsou novinka, kterou pan Karel Vágner vyvíjí společně s bristkým výrobcem a současně podle něj dodržují všechny zásady, které jsou u Hästens a Dreambeds standardem. Mezi těmito zásadami je hlavně to, že by se postel měla správně postarat o křivky těla, být komfortní a být z oragnických materiálů s odsáváním vlhka a zajišťující v posteli perfektní klima.

Švédská značka Hästens patří do vyšší třídy a klienty značky jsou hlavně nejbohatší lidé v České republice. Pro střední třídu ale za nižší cenu další zmíněné značky nabízí podobný komfort i materiály. Společnost navíc otevřela i outlet, kde najdete showroomové postele levnější o 30-50%. Ten můžete navštívit v Praze na Jarově, případně můžete navštívit showroomy na Vinohradské ulici v Praze, kde najdete 100 metrů od sebe Hästens i Dreambeds a doporučujeme projít obě značky a vyzkoušet více modelů postelí.

Další pořady o zásadách kvalitního spánku nebo desateru pro výběr postele najdete v rozhovorech s panem Karlem Vágnerem z minulých veletrhů i přímo ze showroomů ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu