ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy Dreambeds

Profil: Dreambeds

V showroomech značky Dreambeds najdete vše, co potřebujete pro váš kvalitní spánek. Můžete zde vyzkoušet lůžka, která vás vezmou do náručí a dokonale se o vás postarají po celou dobu vašeho spánku. A to je filosofie nejen značky Dreambeds, ale i spánkového specialisty Karla Vágnera, který je v Česku výhradním prodejcem značky Hästens a majitel Dreambeds. Protože k dostatečnému odpočinku a regeneraci těla totiž nestačí jen dostatečný počet hodin spánku, ale také to, na čem spíme, v čem spíme a jak spíme.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: Dreambeds

    Pořad: Zprávy a aktuality

  2. V showroomech značky Dreambeds najdete vše, co potřebujete pro váš kvalitní spánek. Můžete zde vyzkoušet lůžka, která vás vezmou do náručí a dokonale se o vás postarají po celou dobu vašeho spánku. A to je filosofie nejen značky Dreambeds, ale i spánkového specialisty Karla Vágnera, který je v Česku výhradním prodejcem značky Hästens a majitel  Dreambeds. Protože k dostatečnému odpočinku a regeneraci těla totiž nestačí jen dostatečný počet hodin spánku, ale také to, na čem spíme, v čem spíme a jak spíme.

    V našich reportážích s panem Karlem Vágnerem, se dozvíte všechno o kvalitním spánku. Poradíme vám, jak správně vybírat postel, která bude vhodná přímo pro vás. Věděli jste, podle čeho poznáte opravdu kvalitní materiál nebo jakou zvolit velikost polštáře? A jak často se doporučuje měnit postel? Pokud budete vybírat ze sortimentu Dreambeds a Hästens, na postel dostanete záruku až 30 let. A kolik vás takový kvalitnější spánek bude stát? I to se orientačně dozvíte v našich reportážích.


Doporučené pořady

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu