ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Tip: Užijte si spánkový luxus za skvělé ceny!

Tip: Užijte si spánkový luxus za skvělé ceny!

Tip: Užijte si spánkový luxus za skvělé ceny!
19. 7. 2019
#postel #ložnice #dreambeds
další
skrýt

Dokonalý spánek je něco, co by chtěl určitě každý z nás. K dostatečnému odpočinku a regeneraci těla ale nestačí jen dostatečný počet hodin spánku, ale také to, na čem spíme. 

Lidé často vybírají postel podle vzhledu, popřípadě její výšky. To ale nestačí. O tom jsme vás v našich reportážích ze showroomu Dreambeds informovali a jak zmiňuje v každém videu pan Karel Vágner, majitel showroomů Dreambeds a Hästens , v posteli člověk tráví třetinu svého života.

Pokud jste se rozhodli pro svůj kvalitní spánek něco udělat, máme pro vás variantu, jak zároveň i ušetřit!

Ve dnech od 23.7. do 27.7. 2019 se můžete těšit až na 35% slevy na skladové postele a další slevy na nové modely! Velké slevy se týkají vybraných modelů všech značek luxusních postelí jako je Hästens, Vispring, Somnus, Zleep  a Aston.

Pokud máte příležitost, neváhejte si postele minimálně vyzkoušet v showroomech Dreambeds Praha, Dreambeds Brno, nebo Outlet by Vagner Praha.

Některé věci je třeba zažít, abyste se přesvědčili, že rozdíl je to opravdu významný. :)

Zdroj: TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu