ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Téma Fotogalerie: Projekt Dve sýpky přináší novou kulturu industriálního bydlení.

Fotogalerie: Projekt Dve sýpky přináší novou kulturu industriálního bydlení.

Fotogalerie: Projekt Dve sýpky přináší novou kulturu industriálního bydlení.
17. 5. 2019
#projekt #dve sýpky #proceram
další
skrýt

Projekt Dve sýpky je elegantně zasazený do malebného a pokojného prostředí bratislavské části Javorce. Díky kombinaci polohy a výborné dostupnosti můžete bydlet obklopeni zelení a zároveň si užívat výhod velkoměsta.

Praktické spojení s centrem Bratislavy zabezpečuje i MHD, kde zastávka se nachází přímo v projektu. Kromě toho se díky nedaleké dálnici jednoduše dostanete i do různých koutů Slovenska, Čech či Maďarska. Poloha projektu nedaleko hranic ho předurčuje k pohodlným nákupům či jednání v Rakousku. Dve sýpky se rovněž můžou pochválit plnou občanskou vybaveností a umožňují svým obyvatelům využívat výhody cyklotrasy a hráze.

Jedná se o projekt s jedinečnou architekturou, pod kterou je podepsán známý architekt Martin Paško. Dle něj existují dva druhy dobré architektury. První plní svůj účel tak dobře, že zůstává nepovšimnutá. Ta druhá je výjimečná tím, že na sebe od prvního pohledu strhne všechnu pozornost. Dve sýpky patří právě k tomu druhému druhu.

Martin Paško je zkušený architekt, který má za sebou mnoho úspěšných a oceňovaných projektů doma i v zahraničí. Pracoval například na projektech jako je Jurkovičova teplárna, Elektrárna Piešťany, Refinery Gallery, Design Factory, Polyfunkčný dom Moskovská, Foxhouse a mnohé další. Svoje dlouholeté zkušenosti zúročil v tomto nadčasovém projektu, kde se mu podařilo harmonicky sladit historii s moderním designem.

Zdroj: TVbydleni.cz, ProCeram

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu