ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Jarní novinka v oblasti exteriérového stínění

Jarní novinka v oblasti exteriérového stínění

Jarní novinka v oblasti  exteriérového stínění
29. 4. 2018
#exteriér #stínidlo #isotra
další
skrýt

Začátek letní sezóny se blíží a sluníčko nám začíná ukazovat svoji sílu. A i když jsou slunečné dny po zimě příjemné, někdy přijdou okamžiky, kdy se chcete před sluncem schovat. A proto si společnost ISOTRA a.s. připravila jarní novinku v oblasti exteriérového stínění. Jedná se o rolety Veranda. Jsou vhodné pro montáž na jakoukoliv konstrukci zimní zahrady nebo pergoly. Celý systém je vyroben z korozivzdorných materiálů a látka je v uzavřeném stavu rolety ukryta v boxu.

Stěžejní funkcí rolety Veranda typu HRV52 je zamezení prostupu slunečních paprsků až na sklo, odkud se pak dále šíří do celého interiéru. Mezi bočními lištami a stínící látkou vzniká vzduchová mezera, díky které je zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu.

Roleta Veranda HRV08-ZIP je navíc vybavena zipovým systémem, který́ zajišťuje, že látka zůstává napnutá v každé poloze dolního profilu a zabraňuje vyklouznutí látky z vodicích lišt. Jednotlivé části látky jsou vybaveny zipem, kdy širší strana zapadá do plastového zipového profilu. Ten je umístěn v hliníkovém vodicím profilu.

Zdroj: ISOTRA

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu