ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Exteriér Letní sezóna klepe na dveře! Zpříjemněte si letní večery osvětlením zahrady

Letní sezóna klepe na dveře! Zpříjemněte si letní večery osvětlením zahrady

Letní sezóna klepe na dveře! Zpříjemněte si letní večery osvětlením zahrady
29. 5. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: lednabytek.cz, freepik

V červnu vrcholí délka dne, astronomicky končí jaro a začíná léto. I když tomu počasí v našich končinách letos zatím neodpovídá, je ten správný čas zútulnit si zahradu a připravit se na příjemné teplé večery.

Mnoho z nás se už letos vrhlo na venkovní úpravy a zkrášlování zahrady, kdo touží mít dokonalý požitek i z večerního pohledu na venkovní království má možnost vytvořit si poutavou scenérii díky nápaditému osvětlení.

Různé lampičky, světýlka a lucerničky můžeme umístit do květinových záhonů. Zahradní osvětlení se dá využít takřka všude. Ideální je osvítit i jezírka, fontány, dekorativní prvky i chodníčky a vchod do domu. Vše bude po setmění vypadat originálně a luxusně. Výhodou je samozřejmě i to, že ve tmě neupadnete a leckdy osvětlení odradí i zloděje.

V běžných obchodech seženeme různé světelné sloupky, lucerny, led svítidla, led pásky, světelné řetězy všeho druhu, solární lampičky a další…

  • Zahrada - stromy, keře, okrasné záhony, trávník, dekorativní prvky, jezírko...
  • Balkon - strop, zábradlí, podlaha...
  • Terasa - podlaha, rostliny, dekorace, posezení...
  • Bazén - vnitřní část bazénu, okolí vodní plochy, schůdky...
  • Příjezdová cesta a chodníky- do domu, do garáže, k hospodářským místnostem...
  • Zajímavé prvkyjako je například houpačka, mozaika, socha, kamenná studna atd.
  • Garáž a dílna- centrální osvětlení, přisvícení pracovní plochy...

Při výběru venkovního osvětlení je potřeba brát ohled také na bezpečnost celého systému. Každé svítidlo je potřeba vybírat dle odpovídajícího stupně krytí. To, kdyby přišlo nepříznivé deštivé počasí.

Ať už máte dvůr, velikou zahradu, terasu nebo jen balkón, efektně umístěné venkovní osvětlení vám zajistí útulné útočiště pro letní večery s rodinou a přáteli.

Pokud hledáte něco originálního, moderní koncept osvětlení nabízí například LEDNABYTEK.CZ. Společnost totiž nabízí originální světelný nábytek. Tato kolekce nábytku je založena na jednoduchosti, funkčnosti, odlehčeném materiálu a široké nabídce využití. Navíc tento nábytek i výrobou a zpracováním respektuje ochranu životního prostředí. Nabídka je široká, vybírat můžete z různého barevného provedení, varianty osvětlení - na elektřinu či na baterie i z různého designu. Společnost dokonce provozuje i půjčovnu osvětlení.

Pro inspiraci se podívejte do naší galerie.

 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu