ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Exteriér Den s Rolrols - Pergoly a stínění

Den s Rolrols - Pergoly a stínění

Den s Rolrols - Pergoly a stínění
28. 4. 2020

Dokonalá hra se světlem a stínem. I tak by se dala definovat firma Rolrols, která se zabývá výrobou a montáží stínící techniky a dalšího vybavení pro domov a bydlení. Mezi jejich produkty patří žaluzie, rolety, markýzy, pergoly, bioklimatické pergoly, sítě, plisé nebo také japonské posuvné stěny. Společnost se zaměřuje na nejnovější trendy, které elegantně doplní interiér i exteriér domu či bytu. Tyto produkty si můžete prohlédnout v showroomu v Praze 6.

Společně se na téma pergol a stínění teras pojďme podívat v následujících pořadech...

Nejnovější možnosti pro zastínění terasy

Klienti už bydlí, ale při popíjení letních drinků na ně stále nepříjemně praží slunce. Deštník, který se zprvu zdál jako ideální řešení, přestává plnit svou funkci a je třeba jej vyměnit za lepší alternativu.

„Museli jsme s ním stále manipulovat, otevírat jej, zavírat a stejně jsme nikdy neměli dostatek stínu, který jsme potřebovali. Naopak správným řešením se ukázala pergola. Vznikl i stín pro děti,“ říká majitel domu.

Když je sluníčka nebo deště moc a chcete si užít léto na terase

Když je sluníčka nebo deště moc a chcete si užít léto na terase, přichází čas na výběr jejího zastřešení. Od dob slunečníku a případně běžných markýz jsme se dostali až po moderní bioklimatické pergoly, které poskytují kompletní komfort. Jaké jsou varianty pro výběr těchto pergol a co vše umí?

Instalujeme bioklimatickou pergolu. Jak probíhá montáž?

V dalším díle o výstavbě pergol se podíváte na to, co všechno se musí zařídit předtím, než se začne montovat. Nejdůležitější na výstavbě pergoly je, aby ve výsledku působila jako celek a součást domu. Velkou roli hraje také skladba domu, hloubka izolace, kotvící hloubka a materiál.

„Při výběru pergoly pro nás byla důležitá funkčnost, ale chtěli jsme také zachovat architektonický ráz domu. Proto jsme ocenili, že pergolu šlo realizovat v antracitovém provedení, které odpovídá okapům, žaluziím, oknům a zastřešení bazénu. Dává to jednotný ráz celému domu,“ uzavírá majitel domu.

Bioklimatické pergoly se stávají trendem

Společnost Rolrols také byla součástí souběhu veletrhů For Interior, For Habitat a For Garden, kde jsme jejich expozici s kamerou navštívili a vysvětlili si pojem bioklimatická pergola.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu