ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Inspirace: Moderní látkové stínění do interiéru

Inspirace: Moderní látkové stínění do interiéru

Inspirace: Moderní látkové stínění do interiéru
22. 4. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová, Foto: Rolrols

I v látkovém stínění pro okna se ubjevují trendy a design. Umí řešit nejen stínění pro pobyt doma či v kanceláři, ale také regulaci teploty v místnosti. A kromě toho se mohou stát i zajímavým doplňkem interiéru.

Na trhu se objevila novinka mezi látkovým stíněním. Jedná se o roletu Siluroll. Ta pomocí zdvojené látky a pruhům vetkaným mezi ně dekorativně zastíní okna. Jedním ovládáním naklápíte pruhy látek, regulujete světlo a rolujete do kterékoli polohy. V uzavřeném stavu příjemně snižuje kontrast světla, zatímco v otevřené poloze nabízí nádherný výhled.

Roletka je ovládaná provázkovým mechanismem nebo elektrickým pohonem. Tepelné paprsky lze sklopením lamel jemně regulovat, aniž by se vytrácel jas v interiéru. Izolační účinek Siluroll také přispívá k nežádoucímu unikání tepelných ztrát a znatelně snižuje propustnosti UV záření. V uzavřeném stavu příjemně snižuje kontrast světla, zatím co v otevřené poloze nabízí nádherný výhled.

Podívejte se na další možnosti stínění:

Když je sluníčka nebo deště moc a chcete si užít léto na terase

Nejnovější možnosti pro zastínění terasy

Instalujeme bioklimatickou pergolu. Jak probíhá montáž?

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu