ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality DPP zaplatí za drobné opravy u kolejí 19,3 milionu korun

DPP zaplatí za drobné opravy u kolejí 19,3 milionu korun

DPP zaplatí za drobné opravy u kolejí 19,3 milionu korun
14. 10. 2018

Dlaždičské práce a drobné úpravy povrchů u tramvajových tratí bude pro pražský dopravní podnik (DPP) provádět společnost Eurovia. Podnik jí za to zaplatí zhruba 19,3 milionu korun. Vyplývá to z dokumentů v databázi veřejných zakázek. DPP chystá v následujících letech i kompletní opravy tratí.

Předmětem veřejné zakázky byly dlaždičské práce a drobné úpravy povrchů na tramvajových tratích a jejich okolí. Součástí smlouvy budou asfaltérské práce, zálivky, údržby kolejí a dodávky stavebního materiálu. Práce bude firma plnit podle aktuálních potřeb dopravního podniku. Ze zveřejněných informací není jasné, na jaké časové období byla smlouva uzavřena

Kromě drobných oprav plánuje podnik v následujících letech také opravy asi desítky tramvajových tratí. Ty se uskuteční v letech 2019 až 2021. Do oprav vloží v první fázi více než 900 milionů korun. V letošním roce DPP dokončil rekonstrukci vytížené Zenklovy ulice v Praze 8, kam se po řadě měsíců vrátily tramvaje 1. září, a rovněž jednoho úseku Vinohradské.

Pražská tramvajová síť měří více než 342 kilometrů a podnik má ve vozovém parku přes 800 tramvají. DPP je největší městskou firmou a zaměstnává téměř 11.000 lidí.

Zdroj: ČTK

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu