ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Exkluzivní italská sanita, která udělá z vaší koupelny umělecké dílo

Exkluzivní italská sanita, která udělá z vaší koupelny umělecké dílo

Exkluzivní italská sanita, která udělá z vaší koupelny umělecké dílo
25. 1. 2019

Značka Devon&Devon, pochází z italské Florencie a byla založena v roce 1989 díky podnikatelské myšlence Gianniho a Paoly Tanini.

Pár architektů řídí firmu od samého začátku, protože sdílejí manažerskou a kreativní vizi, jak vytvořit kompletní a harmonickou koupelnu, inspirovanou atmosférou evropské tradice a americkým designem první poloviny dvacátého století. Společně přispěli k růstu a mezinárodnímu uznání značky. Dnes značka Devon&Devon exportuje do více než osmdesáti zemí světa.

V přísných geometrických tvarech a jednoduchých formách kolekcí Devon&Devon se promítají inspirace, nákresy a poznámky z cest, ale také každodenní život. To přispívá k tomu, že vaše koupelna bude vybavena nezaměnitelným stylem.

Stylem značky Devon&Devon je přetváření původního tradičního vzhledu do vlastního. Výsledkem je elegantní eklektický styl, který je směsicí Art Déco, zlatého věku, viktoriánského věku a florentské renesance, ale také jazzového věku a hollywoodské atmosféry.

Nechte se italskou značkou inspirovat ve fotogalerii níže nebo zajděte od 1.3. 2019 přímo do showroomu Devon&Devon v pražském New Living Center, 

Zdroj: New Living Center

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu