ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Fotogalerie: Největší výstava obkladů a dlažeb v Itálii

Fotogalerie: Největší výstava obkladů a dlažeb v Itálii

Fotogalerie: Největší výstava obkladů a dlažeb v Itálii
19. 10. 2018

Cersaie 2018 je největší výstava obkladů a dlažeb v Itálii. Během 5 dnů se mezinárodní společnosti setkávají s architekty, projektanty a dodavateli a ukazují nové trendy v oblasti keramických obkladů, tapet, dřevěných podlah a koupelnového vybavení.

Na výstavě především dominovaly velké formáty dlažeb s přírodními designy, které představila každá z výrobních fabrik.

Novinkou na trhu, kterou vystavovatelé na veletrhu také představili, bylo doplnění pro zatížené podlahy formáty 120x120 cm až 120x240 cm v síle střepu 10 mm, protože 6 mm dlaždice se pro instalaci na podlahu neosvědčila z důvodu náročnosti materiálu na pokládku, kdy jakákoliv menší chyba obkladače zapříčinila prasknutí dlaždice. Dlaždice 10 mm mají díky své síle mnohem větší odolnost vůči pnutí a při dodrženích klasických standardů pokládky zvládne pohyby stavby.

Prohlédněte si fotogalerii novinek pro zařízení interiéru podle nejnovějších trendů. Nadčasové designy mramorů a přírodních materiálů nebo klasické plně probarvené teraso a mnoho dalšího vás jistě zaujmou.

Celou fotogalerii z veletrhu naleznete níže.

Zdroj: A-keramika

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu