ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Začíná první kolo soutěže! Pošlete své video a vyhrajte kuchyň v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH!

Začíná první kolo soutěže! Pošlete své video a vyhrajte kuchyň v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH!

Začíná první kolo soutěže! Pošlete své video a vyhrajte kuchyň v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH!
12. 10. 2018
#soutěž #kuchyň #proceram
další
skrýt

Spustili jsme soutěž o kuchyň v hodnotě 100.021 vč.DPH od společnosti ProCeram! K výhře stačí natočit krátké video z vaší kuchyně, ve kterém nám řeknete, proč právě vy byste měli vyhrát. Nebojte se být originální nebo vtipní, ať získáte co nejvíce hlasů. Video s nejvyšším počtem hlasů totiž vyhrává! :) První kolo hlasování začíná už v pondělí a po týdnu hlasování budeme znát první finalisty.

I vy, kteří jste nám ještě svoje video neposlali a chtěli byste také vyhrát kuchyň za 100.021 vč.DPH, máte stále možnost! Soutěžní video natočte jednoduše na svůj mobilní telefon a zašlete ho pomocí serverů Úschovna, Ulož.to, WeTransfer apod. na mail soutez@tvbydleni.cz, případně přímo z telefonu pomocí aplikace WhatsApp, nebo Viber na náš účet TVbydleni.cz/telefon číslo: 734 427 578. O přijetí videa budete informování a bude zařazeno do nejbližšího soutěžního kola do boje o hlasy v kategorii Soutěž.

Hlasování bude spuštěno vždy v pondělí v 18:00 a ukončeno v neděli v 18:00 a na konci každého týdne budou vybráni 3 výherci s nejvyšším počtem hlasů, kteří postupují do finálového kola.

Bližší informace a pravidla soutěže najdete zde.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu