ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Inspirace: Použití vyrovnávacích hmot pro sanitární keramiku

Inspirace: Použití vyrovnávacích hmot pro sanitární keramiku

Inspirace: Použití vyrovnávacích hmot pro sanitární keramiku
21. 9. 2018

Posledním stránkám v katalogu nebo ceníku výrobce není mnohdy přikládáno mnoho pozornosti, ale u výrobce sanitární techniky Laufen, Jika a Roca jsou to hlavní stránky, které má znát prodejce či instalatér a zákazník by měl být náležitě informován.

Naleznete zde podmínku, kterou si výrobce klade na montáž  a je důležitá pro uznání případné reklamace – POUŽITÍ VYROVNÁVACÍCH PRVKŮ (hmoty nebo protihlukové sady). Tyto prvky pomáhají vyrovnat pnutí mezi keramikou a povrchem stěny, a tím zabraňují prasknutí keramiky. Vyrovnávací prvky nejsou zbytečným dodatečným nákladem pro koupelnu. Naopak napomáhají keramice vyrovnat se s výkyvy teplot nebo menšími nerovnostmi podkladu (např. spára v obkladu).

Při pokládce obkladů a dlažeb nejprve použijete nivelaci či flexibilní lepidlo, protože dodržet návod pro správnou instalaci se vždy vyplatí.

Zdroj: ProCeram

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu