ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Inspirace: Jak díky tapetě vdechnout nový život vaší koupelně

Inspirace: Jak díky tapetě vdechnout nový život vaší koupelně

Inspirace: Jak díky tapetě vdechnout nový život vaší koupelně
1. 1. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: A la Maison
#koupelna #tapety #alamaison
další
skrýt

Že tapeta patří jen do obýváku nebo ložnice? Velký omyl! Díky tapetám se speciální úpravou můžete proměnit vaši koupelnu v luxusní místnost.

Je tady nový rok a spousta z nás se chystá udělat změny ve svém životě, ale i ve svém domově. Pokud nepočítáte ale s velkými zásahy, stačí leckdy i maličkost, která dokáže vás interiér proměnit a dát mu z cela nový charakter.

Koupelna patří k místům s nejvyšší koncentrací vlhkosti, a proto použití papírových a vliesových tapet není vhodné. Vysoce odolné jsou tapety vinylové, které zajistí dostatečnou odolnost a relativně dlouhou životnost při použití ve vlhkém prostředí.

Pokud jde o místa kolem van, umyvadel či přímo ve sprchových koutech, existuje zde možnost tapet se speciální povrchovou úpravou, která spolehlivě zabrání průniku vody a nečistot. Tapety pro přímý kontakt s vodou seženete například v A La Maison. Jsou potaženy nepropustnou fólií a ošetřeny povrchovou speciální úpravou, díky níž si můžete sprchování užívat bez obav. Navíc v nabídce najdete kousky od světoznámých výrobců. Na výběr máte pak z mnoha stylů i motivů.

 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu