ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Inspirujte se: Nová série sanitární keramiky od firmy Ideal Standard

Inspirujte se: Nová série sanitární keramiky od firmy Ideal Standard

Inspirujte se: Nová série sanitární keramiky od firmy Ideal Standard
13. 11. 2018

Společnost A-keramika.cz přidala do svého portfolia novou sérii sanitární techniky od Ideal Standard. Tentokrát se jedná o série Connect a Connect Air.

S kolekcí Connect si můžete svou koupelnu velmi snadno sami sestavit. Ať již budete chtít vybavit koupelnu pro celou rodinu nebo koupelnu pro hosty, tak vám kolekce Connect nabízí mnoho různých velikostí a tvarů. Jednoduše si mezi umyvadly kolekce Connect vyberte svého favorita a již můžete kombinovat s klozetem, bidetem, sprchovou vaničkou a doplňky ze široké nabídky této kolekce. Všechny součásti kolekce Connect se pak sloučí v jeden dokonale harmonický celek. Ještě prestižnější kolekci pak prezentuje Connect Air, jejíž tenké hrany umyvadel a jemné zakřivení ostatní sanitární keramiky přinášejí do prostoru koupelny pocit vzdušnosti, zatímco použité technologie, jaké jsou například exkluzivní splachovací technologie Aquablade® zaručí praktičnost koupelny.

Zdroj: A-keramika.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu