ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Interiérům budou v roce 2021 dominovat především nadčasové barvy

Interiérům budou v roce 2021 dominovat především nadčasové barvy

Interiérům budou v roce 2021 dominovat především nadčasové barvy
12. 12. 2020 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: volfovadesign

Jste milovníci trendů a rádi si domácnost přestavujete podle aktuálních módních novinek? V tom případě Vás bude rozhodně zajímat, jaké barvy budou v následujícím roce vévodit interiérům.

Každý rok v Mezinárodním estetickém centru hodnotí přední designéři, návrháři a architekti z celého světa trendy designu a životního stylu. Na jejich základě navrhnou barevnou paletu, která nejvíce odpovídá aktuálním potřebám a náladě ve společnosti.

Barva pro rok 2021 je teplá, přirozeně neutrální Brave Ground. Přináší do místností posilující a vyvážený pocit. Bere ohled na nynější situaci ve společnosti a měla by přinést klid a pohodu. Zároveň by ale měla podpořit naši kreativitu.

Abychom věděli, jak tuto barvu zanést do našich interiérů jsou tady pro vás 4 barevné palety, které z této barvy roku vychází. Jak různé odstíny využít radí designérka Lucie Volfová.

Nadčasové barvy „Timeless Colours“ – uvolněný, neformální prostor, pevný základ pro jakékoliv zařízení od tradičních až po moderní. Hodí se k řemeslným výrobkům a přírodním materiálům.

 Výraznější barvy „Expressive Colours“. Tyto barvy budou dobře vypadat vedle moderního nábytku a grafických vzorů. Hodí se k nábytku a podlahy ve světlém dřevě.

 

 „Trust Colours“ – Jemné, přírodní odstíny, které ladí např. se starším nábytkem, či různými povrchy jako je mramor nebo samet.

 

Barvy přírody „Earth Colours“ jsou odstíny modré a zelené, které v kombinaci s barvou roku Brave Gound velmi dobře fungují. Hodí se k přírodnímu dřevu, pokojovým rostlinám a keramice.

 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu