ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Jaké budou letos Vánoce? Růžové a třpytivé, zní z veletrhu FOR DECOR & HOME

Jaké budou letos Vánoce? Růžové a třpytivé, zní z veletrhu FOR DECOR & HOME

Jaké budou letos Vánoce? Růžové a třpytivé, zní z veletrhu FOR DECOR & HOME
10. 9. 2020 / Autor: Zuzana Duzbabová

Už tento čtvrtek začíná na pražských Letňanech kontrakční veletrh bytových doplňků, dekorací a dárkového zboží. Mezi vystavovateli najdou návštěvníci ty nejvýznamnější české výrobce. Pokud toužíte načerpat inspiraci na letošní Vánoce nebo už nakoupit dárky, tak je tento veletrh právě pro vás.

Máte rádi Vánoce? Tak to si udělejte ve dnech od 10. do 12. září čas a vyražte na Výstaviště PVA EXPO PRAHA, haly 3 a 4 zaplní desítky vystavovatelů. Načerpat inspiraci zde můžete třeba u expozice společnosti AUTRONIC, která návštěvníky přenese do atmosféry ledového království.

Pokud patříte mezi fanoušky dekorací a zároveň jednoduchého stylu, tak se určitě stavte u stánku společnosti EDWILLAN, která nabízí sošky, figurky a plastiky ála Provence.

Veletrh je určen především obchodníkům, kteří prodávají různé drobnosti a dekorace, ale například i drobné krámy i květinářství. Je to určeno i pro lidi, kteří se zajímají o dekorace a přijedou se podívat, jaké jsou letos trendy. Jezdí sem i floristi, kteří se sem chodí inspirovat. Také se zde dá něco koupit, asi polovina stánků prodává i přímo na akci,“ láká na ředitelka veletrhu Maria Wohlrabová.

A jaké že budou letos trendy? Podle ředitelky Wolrabové ovládne Vánoce růžová barva v kombinaci s bílou a také třpytkami. Do těchto barev se tak zahalí většina stánků, kde si budete moci zapit takto laděné ozdoby na stromeček.

Nejsou to jen ozdoby ale i různí trpaslíci, sněhuláci. Je teď docela trendem, že se zdobí i zahrady, což dřív nebylo, že se dávají různé postavičky do zimní zahrady, která je smutná a tím se ro rozsvítí. Je potřeba dbát nejen o ten interiér ale i exteriér,“ dodává ředitelka.

Mezi showroomy nebude chybět ani oblíbený sortiment jako jsou svíčky, které přiveze česká firma MANUFAKTURA VÁLA. Živé květiny z celého světa zase ukáže velkoobchod KLIA CZ. Veškeré informace naleznete na webových stránkách fordecor.cz.

Pokud vás veletrh zaujal, jako náš divák získáváte čestnou VSTUPENKU NA VELETRH ZDARMA, kterou si můžete stáhnout pod odkazem ZDE.

Bezpečnost především!

Moderně vybavené haly a jejich prostupnost zajistí přísun čerstvého vzduchu do areálu, i tak by návštěvníci měli být opatrní, nosit roušky (pozn. kdyby někdo zapomněl, budou k zakoupení i na místě), dodržovat rozestupy a u využívat stojany s dezinfekcí.

Z důvodu určeného maximálního počtu osob v jednotlivých sektorech v jeden okamžik jsou v prostorách instalovány technologie mapující aktuální množství lidí. Změnilo se i rozložení expozic uvnitř hal, kdy jsou pro zvýšení bezpečnosti rozšířeny uličky v hlavních průchozích koridorech i v bočních sekcích mezi stánky,“ popisuje opatření výkonný ředitel ABF, a.s. Martin František Přívětivý.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl