ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Zářijový veletrh FOR DECOR & HOME se ponese ve svátečním duchu Vánoc

Zářijový veletrh FOR DECOR & HOME se ponese ve svátečním duchu Vánoc

Zářijový veletrh FOR DECOR & HOME se ponese ve svátečním duchu Vánoc
4. 9. 2020 / Autor: Zuzana Duzbabová

Pražské Letňany už za pár dní ovládne vánoční atmosféra. Pokud jste milovníky těchto svátků, určitě si v kalendáři výrazně označte datum od 10. do 12. září. Organizátoři připravili v pořadí již desátý ročník oblíbeného veletrhu. Co tu na návštěvníky čeká? Spousta unikátních ozdob, dekorací i vánočního osvětlení. To vše od nejvýznamnějších českých výrobců i exkluzivních dovozců.

VOLNOU VSTUPENKU NA VELETRH OD NÁS NAJDETE ZDE.

V areálu PVA EXPO PRAHA budou obsazeny nové výstavní haly 3 a 4, centrálním bodem akce se stane Vstupní hala II s floristickou výstavou VÁNOČNÍ TRENDY. Na veletrhu nebude chybět například společnost EMOS, která zde představí široký výběr světelných dekorací. A to od drobných prvků do interiéru, až po venkovní osvětlení celého domu. Návštěvníci budou moci obdivovat i novinky jako LED projektory, vánoční lucerny nebo svítící betlémy.

Od moderních prvků až po tradiční ozdoby. Těm se věnuje výrobní družstvo SLEZSKÁ TVORBA, které je na českém trhu bezmála sedm desítek let. Skleněné, ručně foukané a malované ozdoby vyváží do celého světa, nevíce do Spojených států, Velké Británie a Německa. Na veletrh přijíždí i vystavovatel MOREX z Moravy, jež je představitelem více jak třísetleté tradice pletení proutěných košů. Zároveň je největším výrobcem a velkoobchodem proutěného zboží v celé republice.

Na návštěvníky tu jiné čeká i KLIA CZ, velkoobchod s květinami z celého světa, který mimo jiné dováží i řezané a hrnkové květiny z burzy v Aalsmeeru v Nizozemí. Jak sladit květinové aranžmá s interiérovými prvky se dozvíte právě od nich.

Svou premiéru na veletrhu si odbude i česká firma NEKUPTO specializovaná na dárkové zboží. Milovníky čaje také jistě nadchne i přítomnost firmy MIX-TEE, která jasně předvede, že čaj může být i skvělý dárek, navíc když je lákavě zabalen. Více informací o chystaném veletrhu se dočtete na webových stránkách fordecor.cz.

Roušky s sebou!

I díky odbornému charakteru akce se podařilo splnit náročnější limity opatření spojené s šířením onemocněním covid-19. Limit návštěvníků je 500 osob na jednu halu.

Příchozí by měli počítat s nošením roušek ve vnitřních prostorách. Dodržovat by také měli bezpečné rozestupy. Celý areál PVA EXPO PRAHA je vybaven také stojany s dezinfekcí a na místě nebude chybět ani zdravotník, kdyby se někomu přitížilo.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu