ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Trendy jara, svátek zamilovaných i Velikonoce. To bude letošní veletrh FOR DECOR & HOME

Trendy jara, svátek zamilovaných i Velikonoce. To bude letošní veletrh FOR DECOR & HOME

Trendy jara, svátek zamilovaných i Velikonoce. To bude letošní veletrh FOR DECOR & HOME
8. 1. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová. Letošní veletrh bude věnovaný svátku zamilovaných

Do pražských Letňan přinese první nádechy jara 9. ročník mezinárodního kontraktačního veletrhu dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME. Ve dnech 16. až 18. ledna se v areálu PVA EXPO Praha dozvíte, jaké trendy nás čekají v nadcházející jarní sezóné, o Velikonocích nebo na svátek sv. Valentýna.

Ani letos nebude na veletrhu chybět několik výrobců a exkluzivních dovozců. Společnost Morex ve své expozici uvede dekorativní i užitkové produkty z vrbového proutí různých tvarů a velikostí. Společnost BKS Decor přiveze do Letňan sladký dekor v trendy růžové barvě a společnost Paramit se pochlubí obchodníkům terakotovým zbožím. Představí květináče, obaly pro aranžéry a další v ekologickém provedení z pálené hlíny. Chybět v centrální Hale 2 nebudou ani rodinné manufaktury, které představí originální rukodělné výrobky.

Nechte se unést jarními trendy

K jaru a létu také patří keramická výzdoba, nápadité zahradní dekorace a v neposlední řadě i obor floristika. Celistvost bohatému a různorodému spektru dekorací v PVA EXPO PRAHA dodají například kuchyňské doplňky a dárkové zboží.

A co vás na veletrhu ještě čeká? 

Chybět nebude ani zajímavý doprovodný program věnovaný floristické show. Přední čeští a slovenští floristé poprvé představí přehlídku JARNÍ TRENDY. Ta navazuje na úspěšného předchůdce, přehlídku trendů vánočních, kterými tvůrci okouzlili návštěvníky podzimního ročníku veletrhu. Čtyři výstavní kóje poskytnou uměleckou podívanou na téma nadcházejícího jara dle světových novinek.

Pokud vás veletrh zaujal, jako náš divák získáváte čestnou VSTUPENKU NA VELETRH ZDARMA, kterou si můžete stáhnout pod odkazem ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu