ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Místo, kde najdete nejen Boho styl, ale i exotický design. To je veletrh For Interior!

Místo, kde najdete nejen Boho styl, ale i exotický design. To je veletrh For Interior!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
7. 10. 2019 / Autor: Lucie Kratochvílová, tisk. z. Jedinečné místo, na kterém najdete vše pro vaše bydlení
#veletrh #for interior #abf
další
skrýt

Ve dnech 10. až 13. října 2019 v PVA EXPO Praha proběhne mezinárodní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků For Interior. V rámci 12. ročníku na vás čekají novinky a trendy z oboru, nepřeberné množství inspirací, ale také rady odborníků během přednáškových bloků a workshopů. A co se ještě dozvíte?

Například jak zdravě spát, jak vybírat barvy do interiéru nebo jaké jsou současné směry od designérů z dálného východu.

Spánek je věda a má obrovský vliv na naše fyzické i psychické zdraví. Co vše může ovlivnit jeho kvalitu a jak ji můžeme zlepšit? O tom jak zdravě spát a jak může matrace působit na lidské tělo bude ve čtvrtek 10. října ve 13 hodin v rámci doprovodného programu debata s lékařem v oblasti ortopedie a péče o vrcholové sportovce Petrem Neprašem a jednatelem firmy vyrábějící matrace Františkem Hlaváčem ze společnosti Magniflex.

Návštěvníci veletrhu se můžou dále těšit na rady a tipy pro bydlení, nebo na bezplatné poradenství interiérových architektů.

A ani letos nebudeme chybět my TVbydleni.cz! Celý veletrh budeme přinášet aktuální informace a reportáže z těch nejzajímavějších expozic! A ještě navíc si s námi můžete zasoutěžit!

V rámci letošního veletrhu For Interior můžete vyhrát na Instagramu TVbydleni.cz televizi Philips v hodnotě 20 000 Kč. Stačí ve dnech 10. - 13.10. 2019 přijít na veletrh a vyfotit cokoliv, co vás u vystavovatelů zaujalo nebo inspirovalo a přidat fotku na svůj Instagram do stories s označením profilu @tvbydleni.cz A to je vše!

Tak všem držíme palce a těšíme se na vás na veletrhu na viděnou! :)

Ochutnávku, jak to na veletrhu vypadalo v uplynulých měsících najdete ZDE. 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu