ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Inspirace bydlení Veletrhy Nejlepší koktejl interiérového designu namíchají DESIGN SHAKER a FOR INTERIOR

Nejlepší koktejl interiérového designu namíchají DESIGN SHAKER a FOR INTERIOR

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
18. 3. 2019
#design shaker #veletrh #abf
další
skrýt

Milujete design, rádi si své domovy ladíte do posledního detailu a neustále sledujete trendy v interiérech? Tak to nesmíte chybět na letošním unikátním spojení veletrhů DESIGN SHAKER a FOR INTERIOR.

Největší jarní souběh veletrhů interiérového designu se rozvíří ve dnech 21. až 24. března 2019. Na jedinečných akcích DESIGN SHAKER a FOR INTERIOR se v prostorách PVA EXPO PRAHA v Letňanech seznámíte nejen s novinkami zavedených značek a výrobců ale také s výrobky z dílen mladých talentů. Přímo na místě vám navíc budou k dispozici renomovaní designéři a architekti pro osobní rady a konzultace.

Přehlídka DESIGN SHAKER je prezentace současných interiérových trendů veřejnosti, která ale zároveň vytváří optimální prostředí pro osobní setkávání tvůrců, interiérových architektů a výrobců. Hlavní kurátorkou letošního osmého ročníku je opět architektka Hana Medková, která se postarala o kvalitní výběr vystavovaných exponátů. Spolu s ní se v zóně Media Café pak v průběhu akce představí další významné osobnosti z oboru v rámci plánovaných přednášek a workshopů doprovodného programu. V pátek 22. 3. se návštěvníci můžou těšit na Den ve skandinávském stylu, kdy budou po celý den probíhat programy ve skandinávském duchu a návštěvníci se budou moci seznámit se skandinávskými produkty.

Na DESIGN SHAKERU také nahlédnete přímo do ateliérů samotných bytových architektů. V jejich stáncích se s nimi můžete poradit o designu i architektuře nebo zhlédnout jejich realizované projekty.

Mezinárodní veletrh nábytku, interiérů i bytových doplňků FOR INTERIOR už pojedenácté představí přehledný a pestrý průřez oborem. Bio nebo rostoucí nábytek i produkty klasické řemeslné tvorby, trendy pro rok 2019 nebo exkluzivní ochutnávka designu těch nejlepších architektů, nábytkářů, interiérových návrhářů nebo tvůrců bytových doplňků. Celkem vás tu čekají více než tři stovky vystavovatelů nejen z České republiky.

Vyladit si na FOR INTERIOR můžou návštěvníci jak své domovy, tak i pracovní prostory. Mezi vystavovateli nebudou chybět renomované a tradiční značky, které poradí, jak si počínat s výběrem pro prostředí bytů, domů i kanceláří. Inspiraci a novinky přinesou také výrobci zaměřující se třeba na spánkové zóny, kuchyně nebo nábytek pro ty nejmenší. Součástí výstavy bude i velké množství expozic zaměřených na bytové doplňky, které dokáží doladit domov až do nejmenšího detailu.

A protože k designu neodmyslitelně patří světlo, opět se bude v souběhu s těmito akcemi konat již šestá specializovaná výstava svítidel, designu a příslušenství Světlo v architektuře. Tato jedinečná akce bude tradičně prezentovat české a světové značky a představí novinky a aktuální informace ze světa svítidel a osvětlení. Výstava se koná vždy 1x za dva roky.

Společně s veletrhy DESIGN SHAKER, FOR INTERIOR a Světlo v architektuře budou v PVA EXPO PRAHA probíhat souběžné akce FOR GARDEN, FOR HABITAT a BYDLENÍ, nové projekty. Díky propojení veletrhů získáte komplexní informace a seznámíte se s novinkami ze světa bytového designu, bydlení, interiérů i exteriérů, stavby, materiálů nebo technologií. Přijďte si v březnu do Letňan pro čerstvou inspiraci, jak nejlépe zvelebit své domovy a proměnit je v dokonalou relaxační, praktickou i reprezentativní zónu.

Více na www.designshaker.cz , www.forinterior.cz

Diskuze

Doporučené pořady

Stylové koupelny plné inspirace

Stylové koupelny plné inspirace

Developerské projekty

Developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Rady pro investice do nemovitostí

Rady pro investice do nemovitostí

Dům na klíč

Dům na klíč

Přemkovy rychlé rady pro zahrady

Přemkovy rychlé rady pro zahrady

Vybíráme audio do domácnosti

Vybíráme audio do domácnosti

Stavba není sen 4 - Aldrov Krkonoše

Stavba není sen 4 - Aldrov Krkonoše

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Stavba není sen 3 - Javor apartmán

Stavba není sen 3 - Javor apartmán

Bydlení handicapovaných

Bydlení handicapovaných

Nejzajímavější hotely

Nejzajímavější hotely

Na kafe!

Na kafe!

Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu

Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu

Inspirace koupelny

Inspirace koupelny

Zdravý spánek

Zdravý spánek

Stavba není sen - Stavba domu

Stavba není sen - Stavba domu

Vybíráme okna

Vybíráme okna

Jak se vyrábí dřevostavby

Jak se vyrábí dřevostavby


Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu