ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Jde to i bez inzerce. Vyberte si nájemníka sami!

Jde to i bez inzerce. Vyberte si nájemníka sami!

Jde to i bez inzerce. Vyberte si nájemníka sami!
20. 3. 2019

„Jak se mám jako majitelka bytu ubránit nájezdu realitních kanceláří, potažmo různých makléřů a zprostředkovatelů, když nemám o jejich služby zájem”, ptá se paní Jana z Prahy a mnoho dalších pronajímatelů.

Všichni pronajímatelé v inzerátech s nabídkou pronájmu shodně píší RK NEVOLAT. A přesto se jim realitní agenti ozývají. Není se čemu divit, protože paní Jana a další pronajímatelé nemají jinou možnost, než prezentovat svou nabídku veřejně na internetu. A to i s kontakty, fotkami a adresami svých nemovitostí.

Makléři jsou také jenom lidé a „nějak“ si tu svou nabídku sehnat musí. Proto volají na tzv. „studené kontakty“, protože majitelé bytů nechodí ani nevolají do realitních kanceláří. A nepoptávají jejich služby.

„Mně realitky nevolají, ale zase mi volá a píše spousta lidí, kteří nevyhovují mým požadavkům a musím je odmítat. Což není leckdy jednoduché”, říká pan Petr z Plzně.

Řešení je jednoduché – neinzerujte své nemovitosti k pronájmu. Jednoduše si vyberte toho správného nájemníka sami. Vyzkoušejte unikátní a revoluční službu www.ferovypronajem.cz a o budoucích nájemnících se dozvíte mnohem více. Kolik jich je? Mají zvíře? Odkud pocházejí? Jsou zaměstnaní, podnikají nebo studují?

Ferovypronajem.cz je revoluční služba v oblasti pronájmů a perfektní nástroj pro majitele bytů. Pro všechny majitele bytů, kteří mají rádi anonymitu a umějí si vybrat toho správného nájemníka sami.

Na www.ferovypronajem.cz totiž majitelé neinzerují, jen vybírají toho správného nájemníka. A jak je to možné? V jednoduchosti je krása, a proto je celý systém pronajímání bytů obrácen naruby. Tak, že na www.ferovypronajem.cz inzerují a představují se sami nájemníci. A majitelé bytů používají svůj byt pouze jako “filtr“ pro výběr toho správného. Je to velmi jednoduché a velmi efektivní a nové - vyzkoušejte ferovypronajem.cz, nic to totiž nestojí.

Zdroj: www.ferovypronajem.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu