ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Moderní a stylová dětská židlička nabízí praktické sezení pro jakýkoliv věk

Moderní a stylová dětská židlička nabízí praktické sezení pro jakýkoliv věk

Moderní a stylová dětská židlička nabízí praktické sezení pro jakýkoliv věk
12. 2. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: CYBEX

Jste moderní a stylově smýšlející rodina s malými dětmi? Pokud ano, jistě oceníte čisté a minimalistické linie nábytku od firmy CYBEX. Jedná se o trvale udržitelné kousky, které splňují potřeby dětí a zároveň nabízejí jedinečný design.

Ideálním vybavením moderní domácnosti s dětmi jsou novinky v podobě židličky a lehátka. Židlička LEMO je vhodná již od narození. Sedací systém 4 v 1 byl navržen tak, aby jej šlo používat u stolu i dlouho poté, co vaše dítě přestane potřebovat pomoc při sezení. Židlička je variabilní, takže pro ty nejmenší je připravené lehátko, které se snadno nacvakne na konstrukci. Pro děti od 6 měsíců stačí na židličku nasadit Baby Set. Okolo 3 let se u židličky nastaví výška, hloubka a výška opěrky nohou. Od 5 let věku dítěte pak stačí z židličky sundat opěrku nohou.

Židlička kombinuje minimalistický styl a funkčnost. Díky svým čistým a jednoduchým liniím se dokonale hodí i do designově vybaveného obývacího pokoje. Barva, forma a funkce spolu tvoří ikonický kus nábytku, který se stává prvkem, který elegantně a nenásilně zvýrazňuje charakter interiéru.

Bezpečnost

Židlička splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní standardy. Je vybavena systémem centrálního nastavení pásů. Pro zajištění maximálního bezpečí lze pás tohoto systému snadno a přesně přizpůsobit dle velikosti vašeho dítěte a povoluje se pouhým stisknutím tlačítka. Důkladně promyšlený ergonomický design zajišťuje dítěti dokonalé pohodlí a zároveň podporuje aktivní sezení a zdravý fyzický vývoj. Dalším prvkem, vylepšujícím bezpečnost židličky, je integrovaný systém ochrany před převrácením a podklouznutím.

Židličku a další vybavení pro děti si můžete prohlédnout a osahat v nové, a navíc první vlajkové prodejně CYBEX v Evropě. Showroom najdete v Praze v Široké ulici na Starém Městě.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu