ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Téma Na okraji Plzně vyroste přes 100 bytů.

Na okraji Plzně vyroste přes 100 bytů.

Na okraji Plzně vyroste přes 100 bytů.
10. 4. 2019
#byt #bytová výstavba #čtk
další
skrýt

Pražská developerská společnost Trigema postaví na okraji Plzně ve směru na Prahu přes 100 bytů. Čtyři čtyřpodlažní bytové domy vyrostou do dvou let u Obchodního centra Plzeň - Rokycanská.

"Po bytovém domě, který jsme v posledních dvou letech připravovali v centru Plzně v Kollárově ulici, jde o další novou rezidenční výstavbu," řekl Marcel Soural, předseda představenstva Trigemy, jejíž obrat se pohybuje okolo miliardy korun a za sebou má 1600 postavených a prodaných bytů. Valnou většinu bytů z tohoto prvního projektu v Plzni prodala Trigema ještě před kolaudací. Ověřila si, že je velký zájem o menší a středně velké byty 40 až 60 metrů čtverečních, ale také o jednotky 90 až 110 m2.

Většina bytů bude mít plochu 50 až 60 m2, v domech budou i jednotky o výměře 36 m2 i téměř 120 m2. "Převládat přitom budou byty 3+kk, velký podíl budou tvořit také 2+kk," uvedl mluvčí. V nejvyšších podlažích budou velkoprostorové terasy přes 60 m2.

Plzeň a okolí podle Sourala zažívá v posledních třech letech rostoucí zájem o nové bydlení a řadí se mezi čtyři nejrychleji se rozvíjející trhy v ČR po Praze, Středočeském a Jihomoravském kraji. "Atraktivita života ve městě se zvyšuje, což znamená, že se zde vyplatí do kvalitních nemovitostí investovat. Ať už pro potřeby vlastního bydlení, nebo na pronájem," dodal.

Zdroj: ČTK

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu