ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Atraktivní lokalita pro bydlení na hranici dvou světů

Atraktivní lokalita pro bydlení na hranici dvou světů

 Atraktivní lokalita pro bydlení na hranici dvou světů
29. 6. 2018

Projekt Marina Island v pražských Holešovicích patří do portfolia developerské skupiny Daramis a Lighthouse group. Projekt se tak stává symbolicky vlajkovou lodí jejich vzájemné spolupráce.

Marina Island nabízí tři kategorie bytů. Od komfortních bytů v typických podlažích přes Townhousy evokující bydlení v rodinné vile až po luxusní Penthousy v nejvyšších patrech.

Atraktivní lokalita na hranici dvou světů. Na jedné straně klid, soukromí, kouzlo řeky, příroda, čluny, hausbóty. Na straně druhé ruch města s pracovními příležitostmi, obchody, kavárnami, kluby a mnoha možnostmi kulturního i sportovního vyžití. Jen pouhých 8 minut od samého centra Prahy.

Protože pro vás mapujeme developerské projekty v našem novém pořadu, v září vám v reportáži ukážeme aktuální stav stavby a projdeme s kamerou celou lokalitu.

Zdroj: TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu