ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Největší a nejmodernější centrum bydlení na Slovensku již otevřeno!

Největší a nejmodernější centrum bydlení na Slovensku již otevřeno!

Největší a nejmodernější centrum bydlení na Slovensku již otevřeno!
12. 11. 2018

New Living Center v Bratislavě je až na pár malých detailů dokončeno a tak jej čeká neoficiální slavnostní otevření. To oficiální se plánuje začátkem nového roku a určitě bude stát za to. Takřka všechny obchody jsou ale pro veřejnost otevřené již nyní, tak New Living Center můžete navštívit třeba již dnes.

Jak můžete vidět ve fotogalerii, tak New Living Center Bratislava nabízí kompletní sortiment pro bydlení a vybere si tu snad opravdu každý. V prostorách New Living Center najdete i kavárnu s příjemným posezením i obsluhou.

Při návštěvě doporučujeme nahlédnout do exkluzivního showroomu Devon&Devon, kde najdete italskou sanitu inspirovanou architekturou koncem 19. století, začátkem 20. století. Jiný showroom Devon&Devon v Bratislavě nenaleznete.

Celé centrum pro bydlení nabízí na ploše 5.500 m2 showroom obkladů, dlažeb a sanitární techniky ProCeram, podlahové krytiny a dveře Koratex, kuchyně a interiérový nábytek Hanák, luxusní postele Le Chomat, svítidla Preciosa, nábytek Ekoma Design, vestavěné skříně Komandor, dále showroomy látek, tapet, zahradnické centrum a další.

Zdroj: ProCeram

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu