ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Máme první tři finalisty v soutěži o kuchyň. Posílejte videa, další kola pokračují!

Máme první tři finalisty v soutěži o kuchyň. Posílejte videa, další kola pokračují!

Máme první tři finalisty v soutěži o kuchyň. Posílejte videa, další kola pokračují!
21. 10. 2018
#soutěž #kuchyň #proceram
další
skrýt

Tramtadadááá – a máme tu první tři finalisty v soutěži o kuchyň v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH od společnosti ProCeram. Gratulujeme Petru Pačkovi, manželům Žitkníkům a Kláře Machové.

Na tato tři finálová videa se můžete podívat zde.

Všem ostatním soutěžícím z prvního kola chceme poděkovat za jejich videa a za bojovnost při hlasování. Všichni jste byli skvělí!

Kdo se ještě do soutěže o kuchyň nezapojil, máte stále možnost, protože soutěžní videa stále přijímáme a novými majiteli kuchyně se můžete stát třeba vy! :)

Stačí natočit krátké video, ve kterém nám řeknete, proč právě vy byste měli vyhrát. Nebojte se být originální nebo vtipní, ať získáte co nejvíce hlasů. Video s nejvyšším počtem hlasů totiž vyhrává! Video můžete natočit doma na svůj mobilní telefon, které zašlete pomocí serverů Úschovna, Ulož.to, WeTransfer apod. na mail soutez@tvbydleni.cz, případně přímo z telefonu pomocí aplikace WhatsApp, nebo Viber na náš účet TVbydleni.cz/telefon číslo: 734 427 578.

Hlasování bude spuštěno vždy v pondělí v 18:00 a ukončeno v neděli v 18:00 a na konci každého týdne budou vybráni 3 výherci s nejvyšším počtem hlasů, kteří postupují do finále.

Bližší informace a pravidla soutěže najdete zde.

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu