ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Z pohledu pevnosti a designu vyhrává dlažba. Zvolila jí i továrna Jaguar Land Rover.

Z pohledu pevnosti a designu vyhrává dlažba. Zvolila jí i továrna Jaguar Land Rover.

Z pohledu pevnosti a designu vyhrává dlažba. Zvolila jí i továrna Jaguar Land Rover.
13. 12. 2018

Britská automobilka vyrábějící Jaguáry a Land Rovery vystavěla na Slovensku krásnou moderní halu. Do administrativních prostor chtěli použít materiály, které jsou pěkné na pohled a zároveň vydrží vysokou zátěž náročného provozu.

Nakonec zvolili keramické obklady i dlažbu – ověřenou klasiku, která splnila jak náročné designové, tak i zátěžové parametry. Vyrobili ji Italové v Gruppo Florim – Cerim a o dodávku se postarala společnost ProCeram.

Slovenská pobočka automobilky sídlící v Nitře v první fázi provozu vyrobí přes 150 000, v plném provozu pak až 300 000 automobilů ročně. O tuto výrobu se nyní stará 1 400 zaměstnanců a do roku 2020 jich bude dvojnásobek.

Společnost JLR tak musí mít jistotu, že veškeré materiály, včetně podlah a obkladů takovýto obrovský provoz vydrží, a proto serozhodli právě pro použití kvalitní keramiky.

Zdroj: ProCeram

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu