ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality O prestižní mezinárodní designovou cenu bojuje hotel z Rozvadova

O prestižní mezinárodní designovou cenu bojuje hotel z Rozvadova

O prestižní mezinárodní designovou cenu bojuje hotel z Rozvadova
4. 8. 2018

Rozvadovský hotel Kings se dostal do finále v prestižní soutěži SBID International Design Awards v kategorii hotelů, kde po boku hotelů z celého světa soutěží o toto významné a prestižní ocenění.

Ocenění SBID International Design Awards je nejprestižnější ocenění interiérů ve světovém designovém měřítku. Ocenění uznává, odměňuje vynikající design v celé řadě kategorií. Získané ocenění hodnotí přední odborníci z oboru na základě technického obsahu a estetické kreativity daného projektu.

Mezinárodní porota se skládá z vedoucích pracovníků v oboru, včetně Carlo Camillo, globálního ředitele obchodního designu a vizuálního merchandisingu u Christian Louboutina; Helen Brocklebank, generální ředitelka společnosti Walpole; Stefan Sielaff, ředitel pro konstrukční a multimediální karoserie, Bentley Motors Ltd; Joe Ferry, ředitel umění a designu v Belmondu; Caroline Villamizar Duque, kreativní ředitel skupiny Quintessentially; Lewis Carnie, vedoucí rádia 2, BBC; Sally Brittonová, partnerka v Mishcon de Reya; Sir Michael Dixon, ředitel Přírodovědného muzea v Londýně; Kevin Mau, vrchní tvůrčí ředitel společnosti The Boeing Company; Andrew Katz, partner společnosti Prospect Hotel Advisors LLC; Jane Prestonová, ředitelka infrastruktury Spojeného království, společnost Real Estate & Workplace Services, Google a Carlo Castelli, ředitelka strategického plánování a designu společnosti AECOM a další.

Dodavatel obkladů, dlažeb a sanitární techniky do King’s Hotel & Spa je firma ProCeram.

Projekt vznikl v architektonickém studiu Archina Design, u pana architekta Iva Nahálky.

Zdroj: ProCeram

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu