ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Soutěžte s TVbydleni.cz!

Soutěžte s TVbydleni.cz!

Soutěžte s TVbydleni.cz!
22. 4. 2018

Chcete udělat někomu radost, ale zároveň obdarovat sami sebe? Máte rádi neobyčejnou vůni vonných svíček, která dlouho vydrží? Tak to je naše soutěž pro vás jako stvořená

Minulou neděli jsme obdarovali výherkyni postelí za 170.000 Kč a hned od tohoto pondělí budeme v obdarovávání pokračovat.

Protože vám chceme provonit celý pracovní týden, tak budeme hrát o vonné svíčky Yankee Candle od Different.cz. Vybírat můžete z kterékoliv esence – od květinových vůní přes exotické a přesvědčte se, že mistři parfuméři vyvíjejí vůně Yankee Candle v nejvyšší kvalitě.

A jak svíčky můžete vyhrát? Stačí nás sledovat na našem Instagramu @tvbydleni.cz. Každý den losujeme jednoho výherce, který od nás vyhraje dvě svíčky pro sebe a svého blízkého dle vlastního výběru vůně.

A nezapomeňte, že nádherná vůně svíček je přesně to, co z vašeho domu udělá příjemný domov :)

Autor: TV Bydlení

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu