ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Originální vzhled vaší zahradě dodá kamínkový povrch

Originální vzhled vaší zahradě dodá kamínkový povrch

Originální vzhled vaší zahradě dodá kamínkový povrch
21. 4. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: TOPSTONE

Chystáte se renovovat příjezdovou cestu a chodníčky u domu, povrch okolo bazénu či řešit podlahy přímo ve vaší domácnosti? Máme pro vás tip v podobě netradičního a funkčního řešení.

Kamínkové povrchy se hodí jak do exteriéru, tak i do interiéru. Dodají originální vzhled a zajistí maximální funkčnost. Jedná se o originální povrch ze směsi přírodních kamínků a unikátního pojiva. Výhodou takového povrchu je také to, že je mrazuvzdorný, vodopropustný, neklouže a je nenáročný na údržbu.

Kamenné koberce nabízí například firma TOPSTONE. „Našim klientům poskytujeme takzvaně All in One, tedy že zajistíme zakázku od A do Z. Samozřejmostí je tedy obhlídka místa, naše doporučení a nabídka, realizace zakázky a její následná kontrola a revitalizace,“ popsal ředitel společnosti Lubomír Kubíček.

Kamínkové povrchy jsou ideální pro renovaci starých a vybudování nových betonových povrchů, ať už se jedná o interiér či exteriér. Položit je lze jak na beton, tak na nezpevněný podklad. Významnou předností je také pokládka svislých ploch bez nutnosti bednění. Povrch se dá využít ale i v interiéru, například jako originální obložení kuchyňské linky.

„Materiál mohou zákazníci využít například pro úpravu chodníků, balkonů, příjezdových cest, schodů i okolí bazénů, velké oblibě se ale těší mimo jiné také při rekonstrukcích kuchyní, kdy lze tímto systémem obložit například plochu za kuchyňskou linkou,“ doplnil Kubíček.

U firmy TOPSTONE si vyberete ale i další služby, které se hodí pro renovaci exteriéru i interiéru. Jedná se například o lité podlahy nebo gabionové ploty, včetně luxusního povrchu v podobě takzvané metalické stěrky.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl