ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Exteriér Otevřený oheň má osobitou atmosféru. Podívejte se s námi na moderní alternativu ohnišť

Otevřený oheň má osobitou atmosféru. Podívejte se s námi na moderní alternativu ohnišť

Otevřený oheň má osobitou atmosféru. Podívejte se s námi na moderní alternativu ohnišť
23. 5. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: ELEMENTIFIRE

Součástí mnoha českých zahrad jsou v dnešní době grily. Uvařit si maso nebo zeleninu venku na vlastní zahradě je oblíbená disciplína mnoha z nás. Poslední dobou ale zapomínáme na otevřený oheň, ten má totiž své jedinečné a nezaměnitelné kouzlo.

Pokud se rozhodneme založit si ohniště, máme několik možností. Existují různé typy a každý se hodí do jiné zahrady. Můžeme si vytvořit z kamenů místo přímo na zemi. Využít můžeme ale i mobilní ohniště z kovu, které seženeme v mnoha obchodech.

Pokud ovšem chcete něco moderního, vhodným doplňkem a pomocníkem může být ohniště ELEMENTIFIRE.

Tato moderní alternativa na plyn se hodí jak přímo na zahrady, tak i na terasy či balkony. Vhodná je i do omezených prostor. Ohniště udělá radost každému, kdo si chce užít atmosféru otevřeného ohně. Výhodou je, že se plynová bomba většinou dá uložit přímo do ohniště.

Zajímavé jsou i ohniště, které jsou součástí stolu. Napájení plynem u tohoto typu zajišťuje běžná propan-butanová láhev. Při této variantě se většinou plynová láhev nedá vložit dovnitř stolu, takže se hadicí odvede pod originální kryt plynové láhve.

Ohniště se skvěle hodí i do zimních zahrad a na terasy, takže si díky nim můžete sezónu hravě prodloužit.

 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu