ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Padla první klapka druhé řady seriálu Stavba není sen

Padla první klapka druhé řady seriálu Stavba není sen

Padla první klapka druhé řady seriálu Stavba není sen
11. 5. 2018

Čtvrtek 10. května se zapíše do paměti všech zúčastněných jako den, kdy padla první klapka natáčení seriálu Stavba není sen 2 - rekonstrukce bytu. Všichni příznivci úspěšného seriálu Stavba není sen se tak mohou těšit na další pokračování. A co na vás všechno v druhé sérii seriálu čeká?

,,Ukážeme celý proces rekonstrukce bytu od návrhu, přes vybourání stávající dispozice až po vybavení posledním kusem nábytku. Každý díl bude ukazovat reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návazností na další části. S největší pravděpodobností přijde i nějaké překvapení, které se objeví v průběhu stavby a se kterým nikdo nepočítal. Taková je realita!" říká architekt Lukáš Janout.

Po roce od první série se tentokrát štáb na několik měsíců zabydlí v holobytu plném suti a prachu a bude sledovat zásadní okamžiky rekonstrukce, aby divákům zprostředkoval co nejvíce ze stavby. "Nejedná se o realityshow, kde byt zázračně za pár dní proměníme. Chceme lidem ukázat, co je při rekonstrukci reálně čeká. Je to model, který se nám velmi osvědčil u první série při stavbě domu. Takže i my budeme na místě několik měsíců. Řešit se budou ale i peníze, protože u těch to bohužel začíná. K dispozici u jednotlivých procesů bude virtuální kalkulačka od Buřinka České spořitelny - našeho generální partnera." dodává moderátor projektu Míra Hejda.

Nezbývá nám než držet palce a popřát hodně úspěchů v natáčení. Myslím, že se máme na co těšit, ikdyž si na výsledek ještě chvíli počkáme. Sledovat průběh můžete na instagramu TVbydleni.cz.

Na fotky ze zákulisí natáčení prvního dne se můžete podívat do naší fotogalerie :)

Autor: Lucie Kratochvílová, TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu